Bcaa mega strong powder
Bcaa mega strong powder
Bcaa mega strong powder
Bcaa mega strong powder
Bcaa mega strong powder
Bcaa mega strong powder

Bcaa mega strong powder

0000000140
124,00 zł

(124,00 zł szt.)

Brutto
  • Znakomita regeneracja potreningowa
  • Szybko przyswajalna wersja instant
  • Atrakcyjna proporcja aminokwasów 4:1:1
Gramatura
Smak

Suplement diety. Produkt BCAA MEGA STRONG POWDER jest wzbogacony o L-glutaminę, która wpływa na metabolizm białek budujących mięśnie. Wspomaga odbudowę zasobów glikogenu. Suplement dobrze rozpuszcza się w wodzie i wykazuje bardzo dobą wchłanialność.
BCAA MEGA STRONG POWDER jest przeznaczony dla sportowców trenujących intensywnie, oczekujących szybkiej regeneracji mięśni.

  • wysoka zawartość BCAA - 6000 mg w dawce
  • efektywne wykorzystanie przez organizm
  • doskonała rozpuszczalność
  • bez cukru
  • zawiera L-glutaminę

Zalecane spożycie: 10 g proszku rozmieszać w 200 ml wody 15 minut przed wysiłkiem fizycznym. W celu wspomagania regeneracji stosować 1 porcję bezpośrednio po treningu. Można stosować także w trakcie treningu. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Sposób użycia: 

Dla opakowania 500 g: 10 g = ½ miarki. Zalecaną ilość rozmieszać dokładnie w wodzie. Po otwarciu przechowywać w temperaturze do 25 ºC i zużyć do 3 miesięcy.

Saszetka 10 g: Zawartość opakowania rozmieszać dokładnie w wodzie.

Smaki: ananas, pomarańcza, grapefruit.
Opakowanie: 500 g, 20 x 10g.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiacych! Przechowywać w sposób niedostęny dla małych dzieci! Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze do 25 °C poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Produkt może zawirać śladowe ilości białek mlecznych.

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do ulubionych