Creatine mega strong powder 500g

Creatine mega strong powder 500g

0000000901
Ostatnie sztuki w magazynie
104,00 zł

(104,00 zł szt.)

Brutto
  • Zwiększa wytrzymałość mięśni
  • Zawiera 6 różnych form kretyny
  • Świetna przyswajalność
Smak

Suplement diety. 

Creatine Mega strong powder stosowany regularnie pozwala maksymalnie zwiększyć siłę, a dzięki obecności L-glutaminy, lepiej zregenerować mięśnie.

  • maksymalne zwiększenie siły i wydajności wysiłku
  • efektywna poprawa regeneracji 
  • maksymalny przyrost masy mięśniowej

smak: ananas, brzoskwinia, poncz + owoce leśne

Zawartość netto: 500 g

Zalecane spożycie:

Porcję 5 g rozmieszać w 125 ml wody i spożyć bezpośrednio po treningu. W dni beztreningowe stosować rano na czczo. Stosować regularnie przez okres 4 tygodni, po czym zrobić 4-6 tygodni przerwy w stosowaniu. Maksymalna dzienna porcja 5 g. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Sposób użycia: 5 g = 2 łyżeczki. Zalecaną ilość rozmieszać w wodzie. Po otwarciu przechowywać w temperaturze do 25 °C i zużyć do 4 miesięcy. 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci! Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze do 25 °C, poza bezpośrednim zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Producent nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku nieprawidłowego używania lub przechowywania. Produkt może zawierać śladowe ilości soi i białek mlecznych

8594073178466
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do ulubionych